19

Ara

Ötesiz İnsanlar 5.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Ötesiz İnsanlar

Ötesiz İnsanlar 5.Bölüm tek parça izleÖtesiz İnsanlar 5.Bölüm izle, Ötesiz insanlar dizisinin 5.bölüm 19 aralık 2013 perşembe tarihli yayını. Ötesiz İnsanlar 5.Bölüm seyret, ötesiz insanlar 19 aralık, ötesiz insanlar son bölümü kesintisiz izle, ötesiz insanlar yeni bölümü indirmeden izle, ötesiz insanlar dizisi 5.bölümü tek parça izlesene

çok güzel bir dizi merakla bekliyorum

cok güzel

süper bir dizi

izlenir aga bu dizi manalı

sevdim birkere

elif babası sandığı kişinin foyasını nasıl anlayacak çok merak ediyorum.bence elif gerçek annesinin kim olduğunu asla öğrenmemeli.

oofff filmin sonunu çok merak ediyorum

BENCE HARİKA BİR YAPIM EMEKLERİNE SAGLIK ÇOLUK ÇOCUK İZLİYORUZ…

deniz elifi inşallah kurtarır kudret komutanın hevesi yine boğazında kalır zorla güzellik olur mu insan sevmediği biriyle bir ömrü nasıl geçirir.

diziyi bir türlü açamadımm herdefasında aynı şey oluyor burdan yapanaa sesleniyorum lütfen şu diziler youtube ve Google açılsın artıkk:(((

rana karakteri NUR SERTER i canlandırıyor sanırım.o da ikna odaları kurmuştu zamanında.

denizin ailesine boyun eğmemesini umuyorum elif gibi dik durmasını istiyorum.

çok güzel bir dizi sonu hem meraklı hemde çok güzel

Bazı videoların mobilden izlenememesi büyük haksızlık, 5.bölüme kadar izledim ve orda kaldım mobilden açılmıyor, lütfen çok rica ediyorum bu işlerle ilgili yetkili kimse bizim gibileride düşünerek video yüklesin. Youtub dan veya google dan izlenebilsin tüm diziler.

Sende Yorumla:

ADINIZ (gerekli)
E-Mailiniz (Gizlidir) (gerekli)
Yaz gitsin..

  • Tüm Kategoriler