05

Şub

Kızıl Elma 4.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kızıl Elma

Part 1 Part 1
Kızıl Elma 4.bölüm tek parça izleKızıl Elma 4.Bölüm izle, Kızıl elma dizisinin 4.bölüm 5 şubat 2014 çarşamba tarihli yayını. Kızıl Elma 4.Bölüm seyret, kızıl elma 5 şubat, kızıl elma son bölümü bedava izle, kızıl elma yeni bölümü kaliteli izle, kızıl elma dizisi 4.bölümü tek parça izlesene

Dizi ilk başta itici gelmeye başlamıştık ki sonradan fikrim değişti sevmeye başladım

Bu dizi doksanları anlatıyor çok faili meçhul cinayetler işlenmişti o dönemleri hatırlamak beni gerçekten üzüyor

Gönen/Balcidedeköy´lü Gürcü Hüseyi | 5 Şubat 2014 Saat: 03:52

Insallah memleketimiz akli selim ve memleket sevgisi ile bütünlesmis inancli insanlarin elinde olup .Bizlere bu olup bitenler ibret olur.Allah Türkiyeyi ve bizleri, inanan insanlari korusun.Ayrica bu dizide emegi gecenleri tebrik ederim.

tek parça koyun lütfən

dizi giderek güzelleşiyor nede olsa osman sınav yapımı emeklerine sağlık. sizede yayınladığınız için ayrıca teşekkür ederim .yayınlarınızın devamı dileğiyle.

adamlar mükemmel dizi yapıyo ya

SAKARYA FIRAT hər zaman nömrə birdir,amma KIZILELMA da əla dizidir.İnşallah SAKARYA FIRAT kimi tez bitməz.Zəhməti keçən hər kəsə təşəkkürlər.

Əziz dostlar,bu gün Azərbaycan Milli Qəhrəmanı Mübariz İbrahimovun doğum günüdür.Əgər o,yaşasaydı bu gün 26 yaşı olacaqdı.Mübariz İbrahimov göstərdiyi şücaətlə bütün dünyaya bir daha sübut etdi ki.türkün gücü yenilməzdir.AZƏRBAYCANIN İGİD OĞLU MÜBARİZ İBRAHİMOVUN ƏZİZ XATİRƏSİNİ EHTİRAMLA YAD EDİRİK.Həmçinin son iki həftədə 3 Şəhid verdik.ALLAH BÜTÜN ŞƏHİDLƏRƏ RƏHMƏT ELƏSİN.AMİN,AMİN.AMİN.

Sende Yorumla:

ADINIZ (gerekli)
E-Mailiniz (Gizlidir) (gerekli)
Yaz gitsin..

  • Tüm Kategoriler