19

May

Fatmagülün Suçu Ne 35. Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fatmagülün Suçu Ne

Fatmagülün Suçu Ne 35. Bölüm izleFatmagülün suçu ne dizisinin 19 mayıs 2011 perşembe tarihli yayını. Fatmagülün Suçu Ne 35. Bölüm izle, fatmagülün suçu ne son bölüm izle, fatmagülün suçu ne yeni bölümü hd izle

bu bölüm heyecanlıydı bu mustafa hep huzur kaçırmaya devam edecek gibi ama artık fatmagülde kerimi anlasın bide şu var sanki dizi sona yaklaşılıyo gibi bi durum var. acaba sezon finali mi yapılacak yoksa final mi olacak merak ediyorum bilen varsa söylesin.haftayı merakla bekliyoruz..

artik biraz canlansin dizi yaaa…nolur.biktik ayni senaryoyuizlemekten.offfffffff……

Evet sanki dizinin sonuna yaklasiyoruz gibi bi durum var, egerki bi final olacaksa oda sezon finali olmali bence, çunku dizi gerçekten guzel ve begenerek izleniyor, bu yuzden final degil,,, sezon finali olmali..

Sayın Güler hanım;
Dizide de bahsi geçen, Erdoğan Yaşaran ve Selim Yaşaran’ın duruşma günü olan 16 haziran, dizinin sezon finali olacaktır. Diziyi toplam üç sezon sürdürmeyi planlıyoruz.

final yapıcaklar mustafa huzur kacıramıyacak onun huzuru kacıcak cunkı fatmagulle kerim beraber olcaklar anlıyacagın hersey terısıne dönuyor kımse huzursuz edemez yanı

Sende Yorumla:

ADINIZ (gerekli)
E-Mailiniz (Gizlidir) (gerekli)
Yaz gitsin..

  • Tüm Kategoriler