24

Eyl

Benim İçin Üzülme 34.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Benim İçin Üzülme

Benim İçin Üzülme 34.Bölüm tek parça izleBenim İçin Üzülme 34.Bölüm izle, Benim için üzülme dizisinin 34.bölüm 24 eylül 2013 salı tarihli yayını. Benim İçin Üzülme 34.Bölüm seyret, benim için üzülme 24 eylül, benim için üzülme son bölümü full izle, benim için üzülme yeni bölümü kesintisiz izle, benim için üzülme dizisi 34.bölümü tek parça izlesene

yeni bölümü izlemek için sabırsızlıkla beklıyorym

bu filmme bayılıyorum

sinanla bahara aciyorum :(

yav bu ne rezil bir dizi sinirden çatladık. bir silah bir buke bir silah bir buke 5 dakka bitirdiniz yav. çay bahçelerini seyrettiriyorsunuz. saçma sapan görümce kaynana muhalefeti. olur olmaz sürprizler Boktan bir hikaye. al sana dizi.millet bu kadar enayi yerine konulur bravo .

esma sen her şeye bayılırsın. da neye bayıldığını anlatsan cahilliğin ortaya çıkar.Adam saatler önce yola çıkmış . harunu neyse buluyor bir türlü silah ateşlenmiyor . dede geliyor saçma ikna çabası v.svurmuyo harun kaçıyor.haydaaa kovalıyoryine vuramıyor.dede nasıl yetişti 1 saat sonra ESMA.

Yapımcı ve senarist kardeşler MİLLET’ in birşeyler alabileceği konular seçin KIZININ GAYRİMEŞRU ÇOCUĞUNA KARŞI BU KADAR MÜLAYİM BİR GAVAT ‘ LIĞI OLMASI GEREKLİ DAVRANIŞMIŞ GİBİ YAPMAYIN TÜRK’ ÜN DEJENERASYONUNA ALET OLUP HİZMET ETMEYİN ADAM OLUN.

mukemmel anlatılmaz seyredılır

super kinodu ama niyazi haruna siksaydida caamatin cani o manyakdan kurtarsaydi

Bokem cok guzel kiz hamda niyaze cok seviyorum

AHMET ARAT ‘in elestirileri super!! Ben de ona katiliyorum.

Sende Yorumla:

ADINIZ (gerekli)
E-Mailiniz (Gizlidir) (gerekli)
Yaz gitsin..

  • Tüm Kategoriler